Centrum nurkowe Scuba Froggy Indonesia to PADI 5 Star Dive Center działające na Lombok – od Gili Trawangan, Senggigi, Kuta i Belongas, a także na Flores i Komodo. Za sprawą naszej łodzi typu liveaboard EMPRESS rozwinęliśmy wyprawy na wokół Bali i Lombok, na Morze Jawajskie, Komodo, Raja Ampat i w inne oddalone destynacje.

Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług w zakresie nurkowania i snorklingu jesteśmy wyłącznymi partnerami hoteli takich jak Sheraton, Kila Beach Hotel, Pool Villa Club oraz Novotel Kuta oraz Ombak Sunset na Gili Trawangan. Nasze niezależne centra nurkowe znajdziesz również w centrum Senggigi i w Kucie na Lombok oraz w Labuan Bajo na Flores.

Oferujemy kursy i programy PADI, fun diving (nurkowanie rekreacyjne), nurkowanie dla dzieci, wycieczki snorklingowe, safari techniczne oraz bogate, dedykowane programy dla grup. Dzięki liveaboard EMPRESS jesteśmy w stanie zorganizować safari nurkowe oraz chartery do odległych miejsc np. na Raja Ampat, Timor Wschodni czy do Australii. Jesteśmy również doświadczeni w przygotowaniu i realizacji pakietów dla centrów i klubów nurkowych, zawierających najciekawsze miejsca nurkowe oraz wycieczki na Bali, Nusa Penida, Lombok, Komodo oraz Flores.
W Scuba Froggy postawiliśmy na jakość – zachodnie standardy obsługi gości, kameralne grupy nurkowe i kursowe. Dlatego zatrudniamy doświadczonych instruktorów PADI z wielu krajów europejskich oraz pracujący z nami od lat sympatyczny, lokalny staff. Aktualnie nasi instruktorzy mogą uczyć po polsku, angielsku, holendersku, włosku, hiszpańsku, francuski, indonezyjsku i chińsku. Kładziemy szczególną uwagę na bezpieczeństwo naszych gości, dlatego – jako nieliczni w regionie – organizujemy grupy szkoleniowe dla max. 4 osób na Instruktora a fun diving dla max 6 osób na Divemastera.

W roku 2015 użytkownicy TripAdvisor uznali nas za najlepszego organizatora wypraw nurkowo-snorklingowych w okolicach Senggigi (No. 1 „Boat Trips & Water Sports in Senggigi 2015”).

Jeśli kochasz nurkowanie i dziką, tropikalną przyrodę – świetnie, że myślisz właśnie o Indonezji!

Zapraszamy do Scuba Froggy!

 
Jeśli masz pytania – napisz do nas lub zarezerwuj nurkowanie już dziś!