• Programy PADI:

Jesteśmy PADI 5 Star Dive Center. Oznacza to, że pracujemy według sprawdzonych, międzynarodowych standardów w zakresie bezpiecznego nurkowania rekreacyjnego oraz nowoczesnych technik nauczania. System PADI został tak skonstruowany, by pozwolić Ci szybko i bezpiecznie skosztować prawdziwego nurkowania ! Oferujemy wiele programów PADI: dla początkujących, dzieci i osób dążących do zdobycia kwalifikacji nurkowych lub podniesienia swoich kompetencji na wyższy poziom.

Nasi instruktorzy są wykwalifikowanymi Instruktorami PADI oraz pasjonatami nurkowania. Pragniemy, aby każdy nasz student nie tylko zdobył wymarzony certyfikat PADI, ale również był świadomym i pewnym siebie nurkiem.

  • Nurkowanie rekreacyjne / fun diving:

Proponujemy Ci nurkowanie w zróżnicowanych miejscach Indonezji:

– na Gili Islands: idealne dla początkujących oraz doświadczonych nurków (duży wybór miejsc)
Kuta / gerupuk: dla początkujących, rekomendowane certyfikowanym nurkom (surge)
Belongas: dla certyfikowanych nurków, niektóre miejsca zarezerwowane tylko dla bardzo doświadczonych osób (głębokość, prądy)
Komodo: idealne dla certyfikowanych nurków i osób, które chcą podnieść swoje umiejętności oraz kwalifikacje na wyższy poziom (Advanced OWD, Specjalizacje).
Możemy pomóc Ci w doborze miejsc adekwatnie do Twoich możliwości i oczekiwań.

  • Wycieczki snorklingowe:

Jeśli lubisz snorkling, bez wahania dołącz do naszych wycieczek! Nasi pracownicy pomogą ci znaleźć ciekawe ryby, żółwie i inne morskie stworzenia i zaopiekują się Tobą w wodzie.
Sugerujemy miejsca idealne do snorklingu:

Gili Islands (północny Lombok)
Gili Nanggu (południowy Lombok)
Pink Beach (wschodni Lombok)
Pink Beach (Komodo).

  • Nasze łodzie:

W zależności od tego, gdzie się wybierasz, oferujemy wycieczki na naszych własnych łodziach:

– całodzienne wycieczki wokół Gili Islands oraz w Kucie – używamy tradycyjnych łodzi drewnianych, wyposażonych w 2 silniki, idealnie zaadoptowanych do lokalnych warunków morskich oraz transportu nurków i snorklistów. Nasz BIG FROGpływający na Gili Islands jest jedyną łodzią w okolicy wyposażoną w toaletę, prysznic, wygodne materace i obszerny sundeck! Łodzie, zależnie od miejsca, mogą pomieścić od 8 do 24 nurków naraz.
– do nurkowań na lokalnej rafie w Senggigi używamy szybkiego pontonu typu RIB, mogącego pomieścić 4 nurków lub snorklistów.
– na dłuższe i dalekie wyprawy zapraszamy na EMPRESS – stalową łódź safari, wyposażoną w nawigacyjne urządzenia elektroniczne i udogodnienia dla nurków rekreacyjnych oraz technicznych. EMPRESS jest w stanie pomieścić 12 nurków w 5 kabinach. Jego możliwości pozwalają pokonywać setki mil i spędzić na łodzi 2 tygodnie lub dłużej!
– na dalsze, jednodniowe wyprawy nurkowe na Komodo idealny jest nasz fast boat, gotowy pomieścić wygodnie 8 nurków.
– Na 4 i 5-dniowe safari nurkowe wokół Komodo w r. 2017 zapraszamy na naszego liveaboarda EMPRESS. W okresie od 31 maja do 13 października będzie stacjonował w portach Labuan Bajo. EMPRESS posada wszystko, czego możesz oczekiwać od łodzi nurkowych, a w porównaniu do innych łodzi posiada wyjątkowe udogodnienia i standard (m.in. jedyną pływającą komorę dekompresyjną, windę nurkową, klimatyzację w każdej kajucie, kino pod gwiazdami). Z ulubionego miejsca naszych gości – wygodnego sundecku, możesz nacieszyć się niezwykłymi widokami Parku Narodowego Komodo.

south-map-diving-spots
 
south-map-diving-spots